ModelCNC Makina Sanayi LTD. ŞTİ. logo

Hemen Arayın

+ 90 312 354 45 93

E-posta

info@modelcnc.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzt-Cm 08.00-18.00

Hakkımızda

Hakkımızda

İlgili Görseller

2004 yılında, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde talaşlı imalat konusunda faaliyetlerine başlayan Model CNC günümüzde Ankara Kazan’da bulunan, Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas OSB ‘de 5000m2’si kapalı, 2000m2 açık üretim tesisleriyle ve gelişmiş makine parkuru ile hizmet vermekte olup ülkemizin önceliği olan Savunma & Havacılık ve Uzay sanayi için hayati öneme sahip hassas ve kritik ürün taleplerini karşılayarak katma değer üretmektedir. Aynı zamanda yenilenebilir enerji, otomotiv sanayi için de yüksek hassasiyette üretim taleplerini yerine getirebilmektedir. 

Çeyrek asırlık üretim tecrübesi, yerleşkesinin tesis güvenliğine uygunluğunu ve uzmanlığını kullanana Model CNC, ileri teknoloji üretim metotları gerektiren ihtiyaçlar için ulusal ve uluslararası talepleri de karşılayabilmektedir.

UMTAS (Uzun Menzilli Tank Savar Füze Sistemi), OMTAS (Orta Menzilli Tank Savar Füze Sistemi), HGK(Hassas Güdüm Kiti ) , Hisar-A ,KGK(Kanatlı Güdüm Kiti),Göktuğ ve bunun gibi füze sistemlerinin hassas mekanik üretim ve kontrollerini yaparak savunma ve havacılık sanayine katkıda bulunmaktadır. 

Bu doğrultuda savunma ve havacılık sektöründe gerekli olan kalite belgeleri ve sistemleri için kendini geliştirmekte ve çalışmalar yapmaktadır. 

Model CNC Aynı zamanda EYDEP (Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Projesi) ‘nin Savunma sanayi kurumlarında onaylı tedarikçi olarak görünmektedir.

Talep edilen hizmet standartlarını daima en üst seviyede tutmayı hedefleyen Model CNC, Planlama, Tasarım, AR-GE, Üretim ve kalite kontrol aşamalarında da kanıtlanmış tecrübe ve uzmanlığıyla ham malzemeyi standart ve şartnamelere uygun nihai ürünlere dönüştürebilmektedir. Kullandığı gelişmiş ERP yazılımları sayesinde tüm bu süreçleri daha verimli hale getirebilmektedir.

Model CNC yenilikçi çözümler ve yaklaşımlar oluşturarak yeni üretim metotları ve fırsatlar karşısında yeni fikirlerin uygulanmasından fayda sağlar. Bu doğrultuda üretkenliği arttıran, israfı en aza indiren yalın üretim anlayışını benimser. Üretim tesislerinde yenilenebilir enerjiden de faydalanarak makina parkurunu sürekli geliştirmekte ve robotik CNC tezgâhları, ölçüm laboratuvarları, donanımlı atölyeleri ve punta kaynak, argon ve gaz altı kaynak ile hizmet sunduğu sektörlerin taleplerini yerine getirebilmektedir.

Ürün uygunluğu, zamanında teslimat, güvenilirlik ve müşteri isteklerine önem veren anlayışı sayesinde birçok onur ve teşekkür belgesine sahip olan Model CNC, üretim, kalite ve şirket politikasını iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Bünyesinde üretilen nihai ürünlerin yüksek standartları karşılaması amacıyla, gelişmiş CMM laboratuvarları ve yüksek hassasiyetli ölçüm ekipmanları ile mikron düzeyde kontrollerini sağlayarak hayati öneme sahip taleplerin, üretimden teslimine kadar olan sürecini başarı ile yönetebilmektedir.

Yüksek rekabet gücü ile ön plana çıkan, Savunma ve havacılık sektöründe ürün ve hizmet üreten KOBİ’lerin bir araya gelerek oluşturduğu bölgesel ve sektörel kalkınma projesi OSTİM SAVUNMA ve HAVACILIK KÜMELENMESİ OSSA üyeliği ile yerli ve milli üretime katkı sağlayan Model CNC tecrübeli ve deneyimli personeli, ilkeli ve nitelikli yönetim ekibi sayesinde üretim süreçlerini eksiksiz planlayarak kritik sektörlerin taleplerini yerine getirebilmektedir.