ModelCNC Makina Sanayi LTD. ŞTİ. logo

Hemen Arayın

+ 90 312 354 45 93

E-posta

info@modelcnc.com.tr

Çalışma Saatleri

Pzt-Cm 08.00-18.00

+90 312 354 45 93

Savunma ve Havacılık

Yenilenebilir Enerji

Otomotiv

Ham malzemeden nihai ürüne
planlama, üretim ve kalite kontrol çözümleri


2004 yılında, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde talaşlı imalat konusunda faaliyetlerine başlayan Model CNC günümüzde Ankara Kazan’da bulunan, Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas OSB ‘de 5000m2’si kapalı, 2000m2 açık üretim tesisleriyle ve gelişmiş makine parkuru ile hizmet vermekte olup ülkemizin önceliği olan Savunma & Havacılık ve Uzay sanayi için hayati öneme sahip hassas ve kritik ürün taleplerini karşılayarak katma değer üretmektedir. Aynı zamanda yenilenebilir enerji, otomotiv sanayi için de yüksek hassasiyette üretim taleplerini yerine getirebilmektedir.

Model CNC Makina | Savunma | Havacılık

Model CNC Makina | Savunma | Havacılık

Model CNC yenilikçi çözümler ve yaklaşımlar oluşturarak yeni üretim metotları ve fırsatlar karşısında yeni fikirlerin uygulanmasından fayda sağlar. Bu doğrultuda üretkenliği arttıran, israfı en aza indiren yalın üretim anlayışını benimser.

Üretim tesislerinde yenilenebilir enerjiden de faydalanarak makina parkurunu sürekli geliştirmekte ve robotik CNC tezgâhları, ölçüm laboratuvarları, donanımlı atölyeleri ve punta kaynak, argon ve gaz altı kaynak ile hizmet sunduğu sektörlerin taleplerini yerine getirebilmektedir.

Ürün uygunluğu, zamanında teslimat, güvenilirlik ve müşteri isteklerine önem veren anlayışı sayesinde birçok onur ve teşekkür belgesine sahip olan Model CNC, üretim, kalite ve şirket politikasını iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ilişkilerimizi önemser, taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak taleplerine cevap veririz

Yetkin Personel

Güleryüzlü ve alanında uzman personeller ile çalışır, problem çözme odaklı anlayışı daima benimseriz.

Doğru İletişim

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile iletişime önem verir, bağlantılarımızı her geçen gün geliştiririz

Kaliteli Hizmet

Hizmet standartlarımızı daima üst düzeyde tutmayı planlar, bu konuda sürekli kendimizi geliştiririz

Yerli ve Milli Üretim Anlayışıyla..

Hayati sektörler için gelişmiş üretim süreçleri

Talep edilen hizmet standartlarını daima en üst seviyede tutmayı hedefleyen Model CNC, Planlama, Tasarım, AR-GE, Üretim ve kalite kontrol aşamalarında da kanıtlanmış tecrübe ve uzmanlığıyla ham malzemeyi standart ve şartnamelere uygun nihai ürünlere dönüştürebilmektedir. Kullandığı gelişmiş ERP yazılımları sayesinde tüm bu süreçleri daha verimli hale getirebilmektedir.

Ürün uygunluğu, zamanında teslimat, güvenilirlik ve müşteri isteklerine önem veren anlayışı sayesinde birçok onur ve teşekkür belgesine sahip olan Model CNC, üretim, kalite ve şirket politikasını iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Tasarım

Ar-Ge

Üretim

Kalite Kontrol

Hayati sektörler için gelişmiş üretim süreçleri

Üretim Tesislerimiz

Ham üründen nihai ürüne
profesyonel üretim süreçleri

KRİTİK SEKTÖRLER İÇİN HASSAS ÜRETİM

Bünyesinde üretilen nihai ürünlerin yüksek standartları karşılaması amacıyla, gelişmiş CMM laboratuvarları ve yüksek hassasiyetli ölçüm ekipmanları ile mikron düzeyde kontrollerini sağlayarak hayati öneme sahip taleplerin, üretimden teslimine kadar olan sürecini başarı ile yönetebilmektedir.

captcha